Hakkımızda

Osman Aksu Avukatlık Ofisi, 2005 yılında Av. Osman Aksu tarafından kurulmuş, 2005-2008 yılları arasında Sirkeci’de, 2008-2012 yılları arasında da Merter’de faaliyette bulunmuştur. 2013 yılından itibaren de kurumsallaşmış yapısıyla Fulya’da faaliyetlerini sürdürmektedir. Ofis ekibimiz, iş hayatının realiteleri ile günümüzün “insan” gerçeklerini de göz ardı etmeden hukuki ihtiyaçlarınıza en uygun hizmeti sunmak ve en doğru çözümleri üretmek için her daim istekli ve hazırdır.

Günümüzde ticari ilişkilerin kurulmasında avukatların en az diğer profesyoneller kadar etkin rol oynamakta olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Ofis ekibimiz, bu bilinçle sizlere hizmet sunmasının yanı sıra ihtiyaç ve hedeflerinize uygun olarak her alanda sözleşmeler ve protokoller hazırlamakta, müzakere ve iş görüşmelerinizde sizlere yardımcı olmaktadır. Verilen danışmanlık hizmetleri ile bağlantılı olarak hukukun her alanındaki davalar ve hukuk süreçler tarafımızdan titizlikle takip edilmekte, bunlara dair gerekli başvurular sonuca odaklı olarak tarafımızdan ilgili mercilere yapılmaktadır.

Ofis ekibimiz, tecrübeli ve alanında uzman avukat ve danışmanların yanı sıra yüksek motivasyona sahip, hırslı, cesur, enerjik ve hevesli genç çalışma arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Ofisimiz, İstanbul’un ticaret ve hukuk merkezinde, Mecidiyeköy – Fulya’da bulunmaktadır.